Wniosek o przyjecie dziecka do Szkoły Podstawowej nr 2- do pobrania

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej – do pobrania

Karta zgłoszenia dziecka z rocznym wyprzedzeniem rok szkolny 2019/2020 – do pobrania

Drodzy Rodzice !

Przed Wami ważna decyzja dotycząca wyboru szkoły. 01 września 2019 roku Wasze dziecko rozpocznie naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Każde dziecko ma zapewnione miejsce w szkole obwodowej, ale macie Państwo również możliwość wybrania szkoły innej niż obwodowa. Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnkowie stwarza taką możliwość. Obecna „ dwójka ” powstała           01 września 2017 roku w wyniku przekształcenia Publicznego Gimnazjum. Chcąc dostosować szkołę do potrzeb klas I – III podjęto decyzję o rozbudowie. Budujemy dla najmłodszych nowe skrzydło które będzie gotowe na przyjęcie najmłodszych uczniów  01 września 2019 roku, właśnie wtedy kiedy Państwa dziecko trafi do pierwszej klasy. W nowej części szkoły znajdzie się min. : pięć sal lekcyjnych, dwie świetlice, stołówka, szatnia, pomieszczenia do pracy w małych grupach.

Nasza szkoła :

• Położona jest w bezpiecznej okolicy.
  • Posiada min. :

– nowoczesne sale lekcyjne z tablicami interaktywnymi,

– nowoczesną pracownię wychowania komunikacyjnego z dostępem do Internetu,

– nowoczesną, bogato wyposażoną halę sportową z pełnowymiarowymi boiskami

do gry w piłkę ręczną, siatkówkę, koszykówkę, tenisa ziemnego,

– Centrum Informacji Multimedialnej w bibliotece szkolnej,

– świetlicę,

– elektroniczny dziennik lekcyjny i dzienniczek ucznia

• Zapewnia wysoki poziom dydaktyczny potwierdzony wynikami nauczania oraz sukcesami w egzaminach, konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych.
  • Zapewnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

W naszej szkole :

• Prowadzone są zajęcia pozalekcyjne, pozwalające uczniom rozwijać zainteresowania naukowe, artystyczne, sportowe.
  • Organizujemy imprezy środowiskowe.
  • Od lat prowadzimy projekty międzynarodowe w ramach współpracy ze szkołami w Niemczech i na Ukrainie.

Rodzicu zdecyduj już dziś !
Złóż kartę zgłoszenia dziecka z rocznym wyprzedzeniem

Kartę zgłoszenia dziecka z rocznym wyprzedzeniem do Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie proszę zostawić u nauczyciela grupy przedszkolnej do 22 czerwca 2018 roku.