sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Książka – moje okno na świat w czasie pandemii

Zapraszamy uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych powiatu pilskiego, chodzieskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, wągrowieckiego oraz złotowskiego do udziału w konkursie plastycznym z atrakcyjnymi nagrodami, pn. „Książka – moje okno na świat w czasie pandemii”. Konkurs ma na celu m.in. rozwijanie kreatywności, wyobraźni i wrażliwości artystycznej oraz zaakcentowanie terapeutycznej roli książki. Na prace czekamy do 11 grudnia br. Ogłoszenie wyników odbędzie się za pośrednictwem strony internetowej w dniu 16 grudnia 2020 r.

Karta Uczestnika konkursu

Regulamin konkursu plastycznego Książka – okno na świat.

Zgoda opiekuna na udział w konkursie

Izabela Skrzypczak-Szutowicz

Anna Nowak
Skip to content