Spotkanie Klubu Nauczyciela Bibliotekarza z rejonu czarnkowskiego (Fb)

Ocena 0/5

2 października odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Klubu Nauczyciela Bibliotekarza z rejonu czarnkowskiego, które miało miejsce w bibliotece szkolnej w Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Czarnkowie.
Tematy podczas konferencji to:


Biblioteka szkolna - jak promować bibliotekę, program propagujący czytelnictwo, NPRCz 2.0 - jakie korzyści, seminarium poświęcone wymianie dobrych praktyk i rozwiązań propagujących czytanie - Izabela Skrzypczak-Szutowicz SP nr 2 w Czarnkowie;

Uczeń z cukrzycą w placówce oświatowej - Antonina Zajda SP nr 2 w Czarnkowie i CDN PBP w Pile Filia w Czarnkowie;

Jak zachęcić dzieci do czytania książek - Agnieszka Ambrożuk doradczyni metodyczna edukacji wczesnoszkolnej z Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Pile;

Diagnoza potrzeb, plan pracy i organizacja warsztatów, seminarium i konferencji, punkty biblioteczne oraz oferta edukacyjna na rok szkolny 2025/2026 - Wioletta Januszak CDN PBP w Pile Filia w Czarnkowie.

Serdecznie dziękujemy za gościnę, prelegentom za omówienie i przedstawienie ciekawych tematów oraz za udział nauczycielom bibliotekarzom i edukacji wczesnoszkolnej z:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Czarnkowie
  •  Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie
  • Szkoła Podstawowa im. 67 Pułku Piechoty w Romanowie Dolnym
  • Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Rosku
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Miłkowie Miłek
  • Zespół Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju
  • EDUKACJA LUBASZ

Galeria zdjęć z wydarzenia: Spotkanie Klubu Nauczyciela Bibliotekarza z rejonu czarnkowskiego (Fb)

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia