Dzień Książki i Praw Autorskich w naszej szkolnej bibliotece
W dniach 22–24 kwietnia nasza biblioteka tętniła życiem! Z okazji Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami związanymi z książkami i biblioteką ????
Na uczestników czekały m.in.:
- łączenie tytułów lektur z ich autorami,
- zagadnienia dotyczące praw autorskich,
- porównywanie książki i jej ekranizacji,
- kolorowanka o tematyce czytelniczej,
- wskazywanie ulubionych gatunków literackich.
Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, spostrzegawczością i zaangażowaniem – brawo! Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał małą, słodką nagrodę jako podziękowanie za udział i świetną zabawę. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i już nie możemy się doczekać kolejnych bibliotecznych wydarzeń!
A. Zajda
I. Skrzypczak - Szutowicz

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!