Dzień Dziecka w IVc - gra terenowa w Czarnkowie!

Ocena 0/5

W "Dzień Dziecka" uczniowie klasy IVc  wzięli udział w wyjątkowej grze terenowej, która odbyła się w naszym mieście. Podczas questu dzieci miały okazję odkrywać różne zakątki, poznawać ich historię oraz rozwiązywać ciekawe zagadki. To nie tylko wspaniała przygoda, ale też świetna okazja, by lepiej poznać nasze otoczenie. Udaliśmy się również na lody ufundowane przez naszych cudownych rodziców. radość i pozytywne humory towarzyszyły nam przez cały dzień. Dziękujemy!
Maciej Mituta i Maria Łuczak

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności