Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż
27 maja odbyły się w SP nr 2 w Czarnkowie Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż. Zawody te mające dwudziestoletnią tradycję zgromadziły na starcie 61 skoczków. Oto wyniki konkursu najlepszych dziesięciu zawodniczek i zawodników w poszczególnych kategoriach:
dziewczęta klasy 4-6
1 Maja Wojnarowska 6a 135 cm
2 Kinga Banach 6c 125 cm
3 Maria Jędraszczak 6a 125 cm
4 Lena Grot 6b 125 cm
5 Lena Wederlich 5b 125 cm
6 Wanessa Matz 5a 120 cm
7 Zuzanna Czerwińska 6b 120 cm
- Lena Lipska 6c 120 cm
9 Julia Bednarek 6a 115 cm
10 Wiktoria Szkolik 6a 115 cm
chłopcy klasy 4-6
1 Franciszek Wiśniewski 6b 130 cm
2 Natan Baszczak 5b 125 cm
3 Nikodem Zając 5a 125 cm
4 Oliwier Wylegała 5b 125 cm
5 Stanisław Koblański 5c 120 cm
6 Hubert Szkolik 6a 120 cm
7 Alex Girus 5a 120 cm
- Jakub Szmyt 6a 120 cm
9 Leon Buszka 5b 120 cm
10 Antoni Dykaw 5c 115 cm
- Dominik Ruciński 5c 115 cm
dziewczęta klasy 7-8
1 Michalina Frukowska 7c 130 cm
2 Natasza Kaszkowiak 7a 130 cm
3 Oleksandra Nosenko 7b 120 cm
4 Wiktoria Błoch 7a 115 cm
5 Weronika Rybarczyk 7c 110 cm
chłopcy klasy 7-8
1 Ksawery Nawrot 8b 155 cm
2 Łukasz Kubiak 8b 155 cm
3 Filip Thiel 8a 150 cm
4 Szymon Mikołajewski 7a 140 cm
5 Wojciech Madaj 8b 135 cm
6 Stanisław Raczyński 7a 130 cm
7 Paweł Rybarczyk 8a 130 cm
8 Franciszek Maćkowiak 8a 130 cm
- Wiktor Strzęciwilk 7c 130 cm
10 Nikodem Kowalewski 8b 120 cm
Zawody zorganizowali: Małgorzata Dusan-Stułka, Marcin Maćkowiak oraz Wiesław Stułka
Link do galerii zdjęć: Mistrzostwa szkoły w skoku wzwyż (galeria)


.jpg)

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!