Klasy III w westernowym miasteczku

Ocena 0/5

2 czerwca 2026r. odbyła się wycieczka klas III do Miasteczka Western „Silverado City” w Bożejewiczkach k. Żnina. Na miejscu dzieci mogły zobaczyć: fort z wojny secesyjnej, więzienie i biuro Sheriffa, domek Dr Quinn, bank, amfiteatr Silverado City, chatę kowala. Wyśmienicie bawiły się na Farmie Dmuchańców i w Miasteczku Urwisów. Uczniowie w ciągu całego pobytu w miasteczku mogli obejrzeć dwa pokazy: Napad na Fabrykę Czekolady oraz Konne Show. Dzieci były bardzo zaciekawione i zainteresowane przedstawieniami z udziałem kowbojów. Dzięki wycieczce, uczniowie mogli poznać klimat panujący na dzikim zachodzie. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, z bagażami wspomnień i plecakami pełnymi pamiątek.


Antonina Zajda

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności