Mistrzostwa w Trójboju Lekkoatletycznym
28 kwietnia odbyły się w Trzciance Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym. Bardzo dobrze na tych zawodach zaprezentowali się nasi uczniowie. Drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce, awansując do Mistrzostw Rejonu, a drużyna dziewcząt zajęła miejsce trzecie. Najlepiej zaprezentował się Łukasz Gorajski, wygrywając wszystkie trzy konkurencje (bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową), będąc najlepszym w klasyfikacji indywidualnej.
Skład chłopców:
Maksymilian Kamiński 4a
Aleks Kiełbasiewicz 4b
Antoni Kustra 4b
Marcel Bednarek 4c
Łukasz Gorajski 4c
Skład dziewcząt:
Gaja Dreczka 4a
Klara Kałużyńska 4a
Zofia Ruta 4a
Amelia Kotliarova 4c
Opiekunami drużyn byli Marcin Maćkowiak i Wiesław Stułka.
Wszystkie zdjęcia dostępne są w linku: Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym


Gratulujemy!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!