Mistrzostwa w Trójboju Lekkoatletycznym 

Ocena 0/5

28 kwietnia odbyły się w Trzciance Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym. Bardzo dobrze na tych zawodach zaprezentowali się nasi uczniowie. Drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce, awansując do Mistrzostw Rejonu, a drużyna dziewcząt zajęła miejsce trzecie. Najlepiej zaprezentował się Łukasz Gorajski, wygrywając wszystkie trzy konkurencje (bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową), będąc najlepszym w klasyfikacji indywidualnej. 


Skład chłopców:  
Maksymilian Kamiński 4a 
Aleks Kiełbasiewicz 4b 
Antoni Kustra 4b 
Marcel Bednarek 4c 
Łukasz Gorajski 4c 


Skład dziewcząt:  
Gaja Dreczka 4a 
Klara Kałużyńska 4a 
Zofia Ruta 4a 
Amelia Kotliarova 4c 


Opiekunami drużyn byli Marcin Maćkowiak i Wiesław Stułka. 

Wszystkie zdjęcia dostępne są w linku: Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym

xx

xx


Gratulujemy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności