Pomaganie jest orzeźwiające
Dziękujemy za udział w akcji “Pomaganie jest orzeźwiające”!
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się zebrać aż 1600 zł ze sprzedaży lemoniady!
Cała kwota zostanie przekazana na pomoc dla Szymona Lipińskiego.
Szczególne podziękowania kierujemy do pani Ireny Wardak, która z ogromnym zaangażowaniem pomagała przygotowywać pyszne, orzeźwiające lemoniady. Dzięki jej pracy i sercu włożonemu w to działanie mogliśmy cieszyć się nie tylko smakiem, ale i pięknym przykładem współpracy i wsparcia.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję! Razem możemy więcej!
Szkolne Koło Wolontariatu

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!