Wycieczka do Poznania

Ocena 0/5

Wycieczki szkolne to zawsze wyjątkowy czas- pełen nowych doświadczeń, wartości edukacyjnych, ale także przyjaźni, integracji i niezapomnianych chwil spędzonych razem. Tak właśnie było podczas naszej wycieczki do Poznania! 

Pierwszym przystankiem było poznańskie Nowe Zoo- jedno z największych ogrodów zoologicznych w Polsce. Na ogromnym terenie mogliśmy zobaczyć wiele niezwykłych zwierząt z różnych stron świata, m.in. słonie, żyrafy, tygrysy, lwy, wilki, flamingi czy małpy. Wielką atrakcją była również przejażdżka kolejką „Maltanka”. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o życiu zwierząt i ochronie zagrożonych gatunków.

Kolejnym punktem wycieczki była Jump Arena – miejsce pełne ruchu, energii i świetnej zabawy! Uczniowie mogli korzystać z trampolin, torów przeszkód, basenów z gąbkami oraz wielu atrakcji sportowych. Była to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu, integracji i wspólnego śmiechu.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy restaurację  „Pod Złotymi Łukami”, czyli McDonald’s. Nasze brzuszki zostały porządnie napełnione, odzyskaliśmy siły i w doskonałych humorach wróciliśmy do domu! 
To był naprawdę fantastyczny dzień pełen emocji, radości i wspólnych wspomnień. Było ekstra! 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności