Mistrzostwa Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym
14 maja obyły się w Pile Mistrzostwa Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym. Znakomicie w tych zawodach spisali się nasi chłopcy zajmując II miejsce, awansując do Finału Wojewódzkiego! Warto zaznaczyć, że do tej pory żadna drużyna z naszej szkoły w tej dyscyplinie nie awansowała tak wysoko. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Jan Słodowy, który w generalnej klasyfikacji indywidualnej zajął III miejsce.
Skład zespołu:
Nikodem Zając 5a
Hubert Szkolik 6a
Wojciech Jaworski 6a
Franciszek Wiśniewski 6b
Jan Słodowy 6b
Manuel Wolski 6c
Nasze dziewczęta w tych zawodach uplasowały się na VII miejscu występując w składzie:
Maja Wojnarowska 6a
Maria Jędraszczak 6a
Zuzanna Czerwińska 6b
Lena Grot 6b
Yelyzaveta Novikova 6b
Kinga Banach 6c
Opiekunami drużyn byli Małgorzata Dusan-Stułka i Wiesław Stułka.
Gratulacje!!!
Galeria zdjęć z zawodów znajduje się w linku: Czwórbój w Pile (galeria)
.jpg)



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!