Przedszkolaki z grupy "Biedronki" w SP2
Pod koniec kwietnia do klasy VI b zawitały wesołe przedszkolaki z grupy Biedronki wraz z Paniami - Katarzyną i Beatą. Dla grupy sześciolatków ten rok jest ostatnim rokiem w przedszkolu. Dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach przygotowanych kolejny raz przez uczniów kl.VIb. Zasiedli wraz ze starszymi "opiekunami" - uczniami kl.VI b do ławek szkolnych, rozwiązując rozmaite zadania matematyczne, polonistyczne i logiczne, zagadki tematyczne, rebusy nt.bajek, quizy sportowe. Starsi uczniowie jak zwykle spisali się na medal, dzielnie udzielając wskazówek, naprowadzając nieco młodszych kolegów i koleżanki na właściwe rozwiązania zadań. Mamy nadzieję, że te cenne doświadczenia pomogą sześciolatkom dzielnie przekroczyć próg naszej szkoły już we wrześniu. Wizyta przysporzyła dużo radości zarówno gościom, jak i gospodarzom. Bardzo dziękujemy za przybycie w mury naszej " Dwójki " dzieciom,jak i Paniom.
Marlena Dubiał







- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!