ŻOŁNIERZU! POLIGON DWÓJKI WZYWA!
Już 19 czerwca 2026 r. zapraszamy uczniów, przyszłych pierwszoklasistów oraz rodziców do udziału w IV Pikniku Integracyjnym „Poligon Dwójki”, organizowanym przez Szkolny Klub Wolontariatu „Siła Serca”.
Miejsce zbiórki: boisko Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Czarnkowie
Godzina: 16:30–19:30
Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji:
Poligon Sprawności
Punkt Medyczny
Strefa Szyfrów
Gry Wojenne
Barwy Wojenne
Wojskowa Fotobudka
Kuchnia Polowa
Pokaz sprzętu wojskowego
Konkurs na najlepszy strój wojskowy
To doskonała okazja do wspólnej zabawy, sprawdzenia swoich umiejętności, poznania wojskowych ciekawostek i spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze.
Rekruci, żołnierze i rodzice – meldujcie się na misję!
Zapiszcie datę w kalendarzu i dołączcie do nas 19 czerwca. Czekamy na Was!
Szkolny Klub Wolontariatu
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!