Konkurs z Języka Angielskiego dla klas trzecich

Październik jest miesiącem, w którym młodsi uczniowie Naszej szkoły mogą sprawdzić swoje umiejętności słuchania ze zrozumieniem w konkursiez języka angielskiego.
Uczniowie klas trzecich usłyszeli bajkę w języku angielskim. W tym roku wybraliśmy znaną wszystkim dzieciom historię o kocie w butach – Puss in Boots. Głównym zadaniem uczniów było wykonanie ilustracji na podstawie usłyszanego tekstu. Początki wydawały się trudne, ale wszyscy uczniowie rozpoznali bajkę i postacie w niej występujące, a swoje pomysły przelali na papier. Konkurs przeprowadziła nauczycielka języka angielskiego Sylwia Brączkowska.
Spośród siedemnastu prac, wykonanych przez uczestników konkursu, członkowie Zespołu Nauczycieli Języków Obcych wytypowali, z niemałym trudem, trójkę zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła Eliza Jakubowska z klasy 3c. Kolejne miejsca przyznano Stasiowi Koblańskiemu z klasy 3c oraz Marcelinie Garstce z klasy 3a. Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody oraz oczywiście dyplomy.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Nauczyciele Języka Angielskiego