„Ślubujemy!”

Tym jakże podniosłym słowem, w obecności Dyrekcji, zaproszonych gości oraz rodziców, uczniowie klas pierwszych dnia 11 października złożyli uroczyste ślubowanie przed sztandarem i zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły podczas uroczystości Pasowania na Ucznia. W tym wyjątkowym dniu najmłodsi zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne, zdobywając uznanie publiczności. Następnie Pan Dyrektor Leszek Rybarczyk oraz Pani Wicedyrektor Beata Cybel dokonali pasowania naszych pierwszoklasistów na uczniów i wręczyli im akty pasowania. Swoją obecnością podczas uroczystości zaszczycili nas również: przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Beata Rybeńska,  Pani Martyna Chwarścianek – Bednarek – zastępca przewodniczącej Rady Miasta Czarnków oraz Pan Robert Ratajczak – zastępca Burmistrza Miasta Czarnków, którzy sprawili naszym najmłodszym uczniom słodką niespodziankę w postaci wielkich paczek wypełnionych cukierkami. Burmistrzowi serdecznie dziękujemy, a naszym pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów!
Katarzyna Kicza