Podkówki

Aby tradycji stało się zadość – na tydzień przed egzaminami ósmoklasistów – 18 maja o 17.00,  w auli SP2,  już po raz 22 uczestniczyliśmy w uroczystości wręczania „Podkówek”, której głównymi bohaterami byli uczniowie klas ósmych. Odkrywaliśmy czym jest tak naprawdę szczęście i jak je odnaleźć? Symbole szczęścia swoim wychowankom przypinali wychowawcy: Anna Nowak wraz z Marleną Dubiał, Agata Mazurek, Leszek Molski i Jolanta Łukaszewska. Słowa pokrzepienia wraz z życzeniami szczęścia i powodzenia popłynęły z ust pani dyrektor Bożeny Zembik oraz Przewodniczącej Rady Rodziców Moniki Wesołek – Wolskiej. Scenariusz zawierał opowiadania mówiące o szczęściu przeplatające się piosenkami w wykonaniu zespołu „Zarys” i „Iskierki”. Nad całością czuwała pani Małgorzata Zajda, Ryszard Woźniakowski i Antonina Zajda.