Szkolny konkurs na pozdrowienia z wakacji rozstrzygnięty!

Zwyczaj wysyłania pozdrowień z wakacji na pocztówkach niestety zanika. Jednak niektórzy uczniowie czarnkowskiej „Dwójki”, przystępując do „Szkolnego konkursu na pozdrowienia z wakacji”, udowodnili, że można i warto wysyłać pocztówki z wakacji, aby podzielić się wrażeniami z wakacyjnych podróży i zachować na dłużej letnie wspomnienia. 22 września szkolna komisja ogłosiła wyniki konkursu: I miejsce – Zofia Heldt z kl. 8 a , wyróżnienia: Malwina Budzińska z kl. 6 c, Jakub Szutowicz z kl. 5 a, Łukasz Kubiak z kl. 6 b. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki, a laureaci – nagrody. Podziękowania za pozdrowienia dla Kacpra Redmanna – ubiegłorocznego absolwenta. Gratulujemy laureatom i uczestnikom!
Organizator konkursu: Sylwia Sowińska