Warsztaty florystyczne- dyniowa fryzura w klasie II c

Dnia 17 października w klasie II c Pani Agnieszka Bednarek, mama Marcela, przeprowadziła niesamowite warsztaty jesienne z dyniami. Swoją pasję i niezwykły entuzjazm przekazała dzieciom, które z przyniesionych przez Panią Agnieszkę materiałów stworzyły cudowne fryzury dla swoich dyń. Po zakończonej pracy dzieci nadały imiona swoim dyniowym stworkom i każdy uczeń prezentował swoje dzieło na forum klasy. Ten niezwykły dzień dodatkowo umiliła nam Pani Marta, mama Julka, która wspomagała pracę dzieci, czuwała nad porządkiem, a na koniec poczęstowała wszystkich pysznymi rogalikami, które sama upiekła. Uczniowie klasy II c wraz z wychowawcą serdecznie dziękują za tak cudowne doświadczenia i zapraszają na fotorelację.
Małgorzata Wiśniewska