sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Dzień pani Marchewki

         04.04. br. w Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie odbył się „Dzień marchewki” organizowany przez Samorząd szkolny. Ta akcja miała na celu propagowanie zdrowego stylu życia i poczęstowanie wszystkich w szkole pysznymi kawałkami marchwi.

         Reprezentanci samorządu zakupili kilkanaście kilogramów marchewek. Po czym starannie je obrali i pokroili. Później odwiedzali klasy jedna po drugiej, częstując pysznymi przekąskami, a co ważne zdrowymi.

          Według mnie, takie przekąski to dobry pomysł i mam nadzieję, że się jeszcze takie coś powtórzy. Może nawet w innej formie przekąski np. jabłka. Taka mała niespodzianka w ciągu dnia pewnie spodobała się wielu uczniom. Brawo SU!

Weronika Piochacz

Skip to content