Informacja o wolnych miejscach w trzyletnich liceach ogólnokształcących, czteroletnich technikach i branżowych szkołach I stopnia

WOSiP.537.1.4.2017                                                                                    Poznań, 21.07.2017 r.

Absolwenci gimnazjów

województwa wielkopolskiego

Dotyczy: informacji o wolnych miejscach w trzyletnich liceach ogólnokształcących, czteroletnich technikach i branżowych szkołach I stopnia

Wielkopolski Kurator Oświaty udostępnia informacje o wolnych miejscach w trzyletnich liceach ogólnokształcących, czteroletnich technikach i branżowych szkołach I stopnia na terenie województwa wielkopolskiego według stanu na dzień 21 lipca 2017 r. Wykaz wolnych miejsc sporządzony został na podstawie danych przekazanych do Kuratorium Oświaty w Poznaniu przez dyrektorów ww. szkół.

Informacji w przedmiotowej sprawie udziela starszy wizytator Joanna Borowicz, tel. 61 85 41 936.

Wykaz wolnych miejsc

Wielkopolski Kurator Oświaty