UWAGA SPOTKANIE!

31 sierpnia (piątek) o godzinie 17:00 w auli Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie odbędzie się spotkanie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” dotyczące wszystkich działań związanych z działalnością Klubu. Jest to ważne spotkanie, które pozwoli nam sprawnie zorganizować się na nowy rok szkolny 2018/19, dlatego bardzo proszę o obecność na zebraniu. Harmonogram spotkania: – podsumowanie działań w roku szkolnym 2017/18, – informacja o egzaminie dodatkowym, który odbędzie się 1 września o godzinie 9:00 na basenie w Czarnkowie, – informacje o zawodach, które odbędą się 1 września o godzinie 10:00 na basenie w Czarnkowie, – informacja na temat karty pływackiej, – zapisy na wyjazdy jesienno-zimowe na basen do Obornik, – rozliczenie obozu zimowego, – zapisy na ewentualny obóz zimowy do Karpacza.                                                                                                                       Zapraszamy Zarząd UKS „Jedynka”