sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Młodości, ty nad poziomy wylatuj! Pod takim tytułem odbyło się rozpoczęcie roku dla nowych uczniów SP2. W temat lotu wprowadziła nas piosenka pt. „Lecę tam” w wykonaniu zespołu „ZARYS” i się zaczęło… polecieliśmy, gdyż cały scenariusz skupiał się wokół lotu samolotem. Stewardzi: Ewa, Zuzia, Tobiasz zabawnie porównywali czas nauki w naszej szkole do bezpiecznego lotu, a Bartek uroczo wcielał się w mima, który bez słów przekazywał, o co w tym wszystkim chodzi. Dodatkową atrakcją był występ pasażerki z kl. I a – Basi, która cudnie zaśpiewała dla nas „Piosenkę na dobry początek”. W pilotów tego samolotu wcielili się dyrektorzy: p. Grzegorz Staniszewski i p. Bożena Zembik, którzy oswajali ciepłymi słowami cały lot. Dołączył do nich zastępca Burmistrza Miasta Czarnków p. Grzegorz Kaźmierczak, który zapewnił o właściwym kierunku prac nowo budowanego „Lotniska”/dobudowy szkoły/ i życzył owocnej nauki w towarzystwie doborowych nauczycieli dwójki. Nie mogło się obyć bez prezentacji wychowawców, którzy czytając listę pokładową, zapraszali po odprawie na pokład wyznaczonej klasy. Nie pozostaje nam nic innego, jak wszystkim uczniom życzyć BEZPIECZNEGO LOTU!!!

Zajda, R. Woźniakowski, K. Majewski

Skip to content