Szkółka pływacka – Aktualizacja

UWAGA: Składy i harmonogram w załącznikach.Termin wpłat osób z grup początkujących mija 15.03.19, jeżeli nie będzie wpłaty zastępujemy uczniów osobami z listy rezerwowej.
Pozostałe grupy mają czas na uiszczenie opłaty do 10.04.19. Należy również uregulować zaległe składki.
SKŁAD GRUP MOŻE ULEC ZMIANIE (przed rozpoczęciem lub w trakcie trwania zajęć – o zmianach decydują instruktorzy)

Aktualne informacje odnośnie działań na rok 2019:

1) Lista osób, które zakwalifikowały się na wyjazdy do Obornik znajduje się w załączniku. Przy wyborze osób brana została przede wszystkim frekwencja z ostatnich wyjazdów.

2) Lista osób do grupy początkującej na lato również w załączniku. Przy doborze osób liczyła się kolejność zgłoszeń. Niestety nie dla każdego starczyło miejsca…

3) Nową deklarację osoby, które biorą udział w wyjazdach muszą dostarczyć najpóźniej do pierwszego wyjazdu (deklaracja w załączniku). Grupy początkujące w możliwie, jak najszybszym terminie do SP1 pokoju 126.

4) Wpłaty, składki.

– Wyjazdy na basen do Obornik – 5 wyjazdów koszt 90 zł do 08.03. Tytuł: „Składka Oborniki imię i nazwisko dziecka”

– Letnia szkółka pływacka – 20 zajęć 45 minutowych koszt 80 zł do 15.03. Tytuł „Składka Szkółka letnie imię i nazwisko dziecka”,

– Składki 5 zł miesięcznie w okresie trwania roku szkolnego (wrzesień-lipiec). Nowi członkowie od momentu złożenia deklaracji, „starzy” członkowie włącznie z zaległościami. Tytuł „Składka członkowska miesiąc, imię nazwisko dziecka”

Dane do przelewu:

UKS „Jedynka”

Wroniecka 30, 64-700 Czarnków

Bank Spółdzielczy w Czarnkowie

Numer konta: 23 8951 0009 0004 9605 2000 0010

Deklaracja Członkowska Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka”

W razie pytań proszę o kontakt.

Zarząd UKS „Jedynka”

GRUPY POCZĄTKUJĄCE