sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

OBOZY i PÓŁKOLONIE

Szukasz bezpiecznych wakacji dla swojego dziecka⁉️ Zapraszamy do zapoznania się z terminami wyjazdów na Szukasz bezpiecznych wakacji dla swojego dziecka⁉️ Zapraszamy do zapoznania się z terminami wyjazdów na OBOZY i PÓŁKOLONIE @SportujMy.pl! ⤵️ https://bit.ly/2Vb4Y0b ➡️ Obozy zgłoszone do Kuratorium Oświaty, ➡️ Dostosowane do wszystkich zaleceń Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Zdrowia, Rządu oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ➡️ Wykwalifikowana i doświadczona kadra, ➡️ Bogata oferta obozów sportowych i tematycznych, ➡️ Ośrodki o wysokim standardzie, ➡️ Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, ➡️ Mnóstwo atrakcji i bogaty program, ➡️ Konkursy z nagrodami — Pozdrawiam, KRZYSZTOF ZDUNEK Koordynator Lokalizacji Piła-Czarnków-Wieleń-Ujście e-mail: k.zdunek@akademiareissa.pl tel.: +48 502 136 800 KLUB SPORTOWY AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA | UL. ŹRÓDLANA 19/1 | 60-642 POZNAŃ | TEL./FAX +48 61 895 62 54 ————————- Obserwuj nas i bądź na bieżąco: www.akademiareissa.pl | facebook.com/akademiareissa www.sportujmy.pl | facebook.com/sportujmy.pl www.footballpro.pl www.sbf.pl Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego w Poznaniu (ul. Źródlana 19/1) @SportujMy.pl! ⤵️ https://bit.ly/2Vb4Y0b ➡️ Obozy zgłoszone do Kuratorium Oświaty, ➡️ Dostosowane do wszystkich zaleceń Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Zdrowia, Rządu oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, ➡️ Wykwalifikowana i doświadczona kadra, ➡️ Bogata oferta obozów sportowych i tematycznych, ➡️ Ośrodki o wysokim standardzie, ➡️ Wysoka jakość, atrakcyjne ceny, ➡️ Mnóstwo atrakcji i bogaty program, ➡️ Konkursy z nagrodami — Pozdrawiam, KRZYSZTOF ZDUNEK Koordynator Lokalizacji Piła-Czarnków-Wieleń-Ujście e-mail: k.zdunek@akademiareissa.pl tel.: +48 502 136 800 KLUB SPORTOWY AKADEMIA PIŁKARSKA REISSA | UL. ŹRÓDLANA 19/1 | 60-642 POZNAŃ | TEL./FAX +48 61 895 62 54 ————————- Obserwuj nas i bądź na bieżąco: www.akademiareissa.pl | facebook.com/akademiareissa www.sportujmy.pl | facebook.com/sportujmy.pl www.footballpro.pl www.sbf.pl Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego w Poznaniu (ul. Źródlana 19/1)
Skip to content