Życie to bezustanne odkrywanie samego siebie… – pożegnanie klas ósmych

W ostatni piątek, 25 czerwca, o godzinie 10.00,  w auli szkolnej SP nr 2 imienia Janusza Korczaka, po raz ostatni zgromadzili się uczniowie klas ósmych waz z wychowawcami. Absolwentom towarzyszyło grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście: zastępca Burmistrza Miasta Czarnków – pan Krzysztof Madaj, zastępca Przewodniczącej Rady Miasta – pan Jan Furman oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Monika Wesołek-Wolska.

Podczas uroczystości została wręczona Nagroda dyrektora Szkoły, którą, drugi raz z rzędu, otrzymali uczniowie klasy 6d: Piotr Dzięcielak i Stanisław Dzięcielak.

Tytułem Najlepszego Absolwenta roku szkolnego 2020/2021 uhonorowano Emilię Skrzeczkowską z klasy 8a.

Do Złotej Księgi zostali wpisani: Emilia Skrzeczkowska z klasy 8a i Grzegorz Kaźmierczak z klasy 8b.

Z rąk dyrektora pani Bożeny Zembik oraz wychowawców: pana Leszka Rybarczyka i pana Krzysztofa Majewskiego swoje świadectwa i nagrody otrzymali również pozostali tegoroczni absolwenci.

Podczas uroczystości uczniowie klas ósmych podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich kształcenie.

Uczniowie młodszych  klas  pożegnali ósmoklasistów wierszem i piosenką, życząc im szczęścia i sukcesów w dalszym życiu.

1. Łukaszewska
  2. Jahnz