sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Instrukcja e-dziennika

Aby założyć konto na e-dzienniku: 1. Skorzystaj z odnośnika na samej górze strony DZIENNIK INTERNETOWY lub wyszukiwarce wpisz adres dziennika elektronicznego: https://uonetplus.vulcan.net.pl/czarnkow Wyświetli się powitalna strona systemu. 2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy lub na karcie zgłoszenowej dziecka. 3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość. 4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło. 5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło. 6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła. 7. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc.

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+? (plik pdf)

Pierwsze logowanie-film instruktażowy

Jak odzyskać hasło dostępu do systemu UONET+ -film instruktażowy

Jak zalogować się do systemu UONET+? – instrukcja dla ucznia i rodzica (plik pdf)

Aplikacja mobilna Dzienniczek+

 W przypadku wątpliwości oraz zapytań proszę kierować je na adres kmajewski@sp2.czarnkow.pl