sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Z PANEM JANEM HYJKIEM NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ!

Z PANEM JANEM HYJKIEM NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ!

 

                W dniu 12 października 2016 roku w Bibliotece Miejskiej w Czarnkowie odbyło się spotkanie autorskie z Panem Janem Hyjkiem.   

                Jest on kompozytorem, pisarzem, pilotem oraz rozwija wiele swoich pasji, które jako młodzieniec pragnął spełniać.  W spotkaniu wzięła udział klasa III a oraz niektórzy uczniowie z klasy  III e, opiekowały się nami pani Sylwia Sowińska oraz pani Izabela Skrzypczak- Szutowicz.  Artysta opowiadał   o tym, jak osiągnąć wymarzony cel i na jakie przeszkody mamy uważać , żeby nie popełnić wielu życiowych błędów. Prezentował swoje opinie w bardzo ciekawy, zabawny i zrozumiały dla nas sposób, podawał nam interesujące przykłady ze swojego życia. Wszyscy biorący udział w spotkaniu wyszli  z niego w bardzo pozytywnych nastrojach.

                Pan Hyjek jest bardzo pozytywną osobą, którą warto poznać. Przekazał nam wiele cennych wskazówek, które na pewno  nam się przydadzą  w życiu.  

 

Uczestniczki spotkania:

Martyna Garstka i Martyna Raczewska z klasy III a

 

           img_2895

 

img_2901          img_2905

 

Skip to content