sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Śpiewać każdy może

21 stycznia 2017 roku w MDK „Iskra” w Pile, odbył się konkurs piosenki pt. „Śpiewać każdy może”. Jury konkursowe po obradach było zachwycone wysokim i dość wyrównanym poziomem wykonań i odpowiednim doborem repertuaru przez wykonawców. Wygrała w kategorii solo Julia Kołodziejczak, a drugie miejsce w tej samej kategorii zdobyła Halszka Kościelska. W kategorii zespoły, tym razem bez podium. Gratulujemy dziewczynom osiągnięć i życzymy dalszego rozwoju na niwie artystycznej.

                                                                                                                                                   Małgorzata Zajda

 

               

 

               

 

               

 

                                 

 

                                  

 

 

 

 

Skip to content