sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem Uśmiechnij się

           W środę 18 października 2018 r. odbył się pierwszy konkurs recytatorski w nowej Szkole Podstawowej nr 2. Celem konkursu było kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego, doskonalenie umiejętności w sztuce pięknego wysławiania się oraz popularyzacja literatury. Do udziału w konkursie zgłosiło się 27 uczniów z klas IV i VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum. Prezentacje uczniów oceniało jury, w którego skład wchodziły wszystkie panie polonistki z naszej szkoły. Po wysłuchaniu przygotowanych recytacji komisja konkursowa przyznała następujące miejsca  i wyróżnienia: w kategorii klas IV szkoły podstawowej:
I miejsce Gaja Michalska IV c
II miejsce Antonina Tatarynowicz IV c
  w kategorii klas VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum:
I miejsce Julia Kołodziejczak III a
II miejsce Bartosz Wicher II a
III miejsce Katarzyna Izydor III e
wyróżnienie Karla Jęchorek VII a
wyróżnienie Marta Ciesielska VII a
wyróżnienie Katarzyna Ładyko II a
wyróżnienie Łukasz Kalkowski II e
  Gratulujemy nagrodzonym uczniom, ich rodzicom i wychowawcom i życzymy dalszych sukcesów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przygotowane recytacje i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu. Sylwia Sowińska – organizator konkursu          
Skip to content