sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Debiut młodszej grupy szkolnego teatru Teraz

14 listopada 2017r. okazał się bardzo ważną datą dla grupy czwartoklasistów naszej szkoły, którzy od  września tego roku zasilili szeregi szkolnej grupy teatralnej Teraz. W tym dniu zostaliśmy zaproszeni na obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą do MCK w Czarnkowie, by wspólnie z zespołem wokalnym Zarys naszym występem umilić diabetykom ich święto. Na to spotkanie specjalnie przygotowaliśmy tematyczne przedstawienie pt. „Zdrowe jedzenie kontratakuje” wg autorskiego scenariusza pana Wiesława Stułki. Mimo tremy młodzi aktorzy i doświadczone wokalistki z zespołu wokalnego zaprezentowali się wspaniale przed liczną publicznością i zostali nagrodzeni gromkimi brawami  i … czekoladą. Opiekunowie koła teatralnego gratulują swoim podopiecznym udanego debiutu!

Sylwia Sowińska

Skip to content