sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Dobro powraca…

Czas przedświąteczny to wyjątkowy czas, w którym wszyscy szykujemy się do przeżywania Świąt. Zwłaszcza teraz jesteśmy bardziej wrażliwi na potrzeby innych. Dostajemy życzenia, prezenty, sami również chętnie się dzielimy, wiemy że dobro powraca. „Ile dasz dobrego z siebie tyle Ci się zwróci. Od innych osób, w innej postaci, w innym czasie, ale na pewno wróci do Ciebie”. Tacy są uczniowie naszej szkoły. Licznie i chętnie uczestniczyli w zbiórce darów Podaruj dzieciom radość organizowanej przez świetlicę szkolną. Dzięki Waszej hojności i chęci podzielenia się przygotowaliśmy 14 paczek dla uczniów z naszej szkoły. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce. Również składamy podziękowania p. Grzegorzowi Wójcikowi z Urzędu Miasta Czarnków za wsparcie akcji. Z okazji nadchodzących Świąt życzymy zdrowia, szczęścia, miłej rodzinnej atmosfery oraz masy prezentów!

wychowawca świetlicy A. Leśna- Rybarczyk

         
Skip to content