sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Konkurs Poezji Stanisława Neunerta

We wtorek (28.11.2017r.) grupa 5 osób z naszej szkoły, w składzie: Gaja Michalska, Antonina Tatarynowicz, Julia Kołodziejczak, Bartosz Wicher, Katarzyna Izydor, wraz z opiekunem – Panią Alicją Porankiewicz, wybrała się do Gulcza na XIX Rejonowy Konkurs Poezji Stanisława Neunerta. Organizatorzy zadbali o miłą atmosferę, którą udało im się osiągnąć dzięki wokalnym występom na żywo. Przedstawiono również film nagrany przez TVP pt. „Poeta na traktorze”, który pokazuje w piękny sposób historię Pana Stanisława i jego rodziny. Nie zabrakło oczywiście samego autora, który zaszczycił nas swoją obecnością w jury. Aby nikt nie wyszedł z sali głodny, rodzice uczniów ze szkoły w Gulczu przygotowali słodki poczęstunek. Po zaprezentowaniu swoich recytacji, czekaliśmy cierpliwie na wyniki, wymieniając poglądy na temat wzajemnych wykonań. Nasza szkoła i w tym roku nie pozostała bez nagród. W kategorii klas IV-VI, pierwsze miejsce zajęła Gaja Michalska z klasy IV c, natomiast w kategorii klas gimnazjalnych, zdobyliśmy wszystkie stopnie podium. Pierwsze miejsce zajął Bartosz Wicher z klasy II a, drugie miejsce Katarzyna Izydor z klasy III e, a na trzecim stopniu podium stanęła Julia Kołodziejczak z klasy III a. Bardzo się cieszymy z takiego sukcesu. Katarzyna Izydor                 
Skip to content