sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

,,Teraz” z ,,Wizytą” w szkole!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w dniach 11-13 grudnia br. na godzinach wychowawczych koło teatralne ,,Teraz” przedstawiło sztukę pt. ,,Wizyta”. Chcieliśmy pokazać uczniom naszej ,,dwójki” przedstawienie, które zdobyło I miejsce w Krzyżu Wlkp. na Przeglądzie Widowisk Świątecznych oraz III miejsce na Regionalnym Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Pile. Te wyróżnienia otrzymaliśmy dzięki panu Wiesławowi Stułce, który napisał genialny scenariusz. Przed wystawieniem sztuki Bartek i Marta (bądź Gaja) przedstawili krótka pantominę, jak należy zachować się podczas naszego występu. Po krótkiej chwili zaczęliśmy odgrywać nasze role. Pokazany przez nas spektakl cieszył się wielkim zainteresowaniem oraz uwagą wśród widzów. Niektórzy z oglądających chcieli spróbować naszych rekwizytów (pierogów, pierniczków, itd.) Usłyszeliśmy wiele miłych słów oraz pochwał od uczniów i grona pedagogicznego. I tak oto tym akcentem skończyliśmy nasze trzydniowe tournée z ,,Wizytą”. Czekamy na nowe wyzwania! Oczywiście dopomogą nam nasi opiekunowie- pani Sylwia Sowińska oraz pan Wiesław Stułka. Bez nich nasza praca poszłaby na marne! Ale nie można zapomnieć o członkach ,,Teraz”, w składzie: Marta Kubisiak, Zuzanna Urbanowicz, Pola Rączka, Maria Widlarz, Emilia Miler, Agata Szlemp, Cezary Sikora, Bartosz Wicher, Agnieszka Weilandt, Katarzyna Ładyko, Weronika Nowak, Gabriela Sikora. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie wiele wspaniałych występów naszego koła teatralnego! Fot. Ryszard Woźniakowski                                                                                        Maria Widlarz kl. IIId                                                                          
Skip to content