sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Uczennice SP2 w roli wykładowcy Kolorowego Uniwersytetu

8 lutego studenci klas IV ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie wyruszyli na kolejny wykład: Mnemotechniki. O pałacach i ludzikach pamięci, czyli jak uczyli się nasi przodkowie? Wykład poprowadził dr hab.  Rafał Wójcik. Dzień ten był dla nas wyjątkowy, ponieważ my, studentki Kolorowego Uniwersytetu: Gaja Michalska, Antonina Tatarynowicz, Joanna Sikora, Dominika Majewska przygotowałyśmy  wspólnie z panem dyrektorem Grzegorzem Staniszewskim wykład wraz z prezentacją multimedialną nt. Jak gra pianino i różne ciekawostki o muzyce. W profesjonalny sposób przedstawiłyśmy go szerokiej publiczności w auli Collegium Minus na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Było to dla nas ogromne przeżycie, ponieważ mogłyśmy znaleźć się po drugiej stronie katedry i wcielić się w role prawdziwego wykładowcy uniwersyteckiego. Opiekun projektu Izabela Skrzypczak- Szutowicz Studentki: Gaja Michalska, Antonina Tatarynowicz, Joanna Sikora, Dominika Majewska                                 
Skip to content