sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

I Koncert Dwójki

8 lutego 2018r. odbył się w szkole wyjątkowy, bo I Koncert Dwójki pt. „Odcienie miłości”. Zaprosiliśmy na niego wszystkich miłośników (szkoły i nie tylko), którzy chcieli spędzić ten wieczór przy muzyce, ze śpiewem, tańcem i poezją w sympatycznej, istnie rodzinnej atmosferze. Głównymi twórcami tego widowiska byli uczniowie naszej szkoły, którzy prezentowali na scenie swoje talenty muzyczne, recytatorskie, aktorskie, gimnastyczne, plastyczne, informatyczne. Wszystkie prezentacje, scenografia i dekoracje pokazywały różne oblicza miłości po to, aby znaleźć odpowiedź na pytanie: czym tak naprawdę jest miłość? Widownia w osobach zaproszonych gości – przedstawicieli władz naszego miasta i powiatu, gospodarzy szkoły, nauczycieli, rodziców i młodzieży nagrodziła gromkimi brawami wszystkie uczniowskie występy. Była to pierwsza edycja koncertu reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie i zgodnie z zapowiedzią dyrekcji chcemy w kolejnych latach organizować podobne widowiska, zmieniając motyw przewodni i termin koncertu.   Organizatorzy koncertu dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i wspólnego przeżycia tego szkolnego wydarzenia. Sylwia Sowińska i Ewa Wenz
Skip to content