sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Wyskokowa wycieczka!

13 czerwca 2018 r., w środę, klasy IV z wychowawcami (A. Bąbelczyk, S. Sowińską i J. Pietraszakiem) i opiekunami (A. Rączką, A. Grolewską i M. Maćkowiakiem) wyjechały na wycieczkę do Poznania. Pierwszą atrakcją wycieczki była wizyta w Jump Arene, gdzie zaczęliśmy od rozgrzewki, a zaraz po niej skakaliśmy całą godzinę. Wszyscy zmęczeni skokami wsiedliśmy do autokaru i udaliśmy się do ZOO. Widzieliśmy tam wiele gatunków zwierząt np.: foki, strusie, wielbłądy, słonie, motyle, flamingi, niedźwiedzie… Zafascynowani wspaniałym pobytem w ZOO oraz zmęczeni spacerowaniem, udaliśmy się na ostatnią atrakcję wycieczki – największą w Polsce wystawę klocków Lego. Można tam było dostrzec zestawy z Lego Friends, Technic, Princess… Ale największą atrakcją był samolot zrobiony z około miliona klocków. Naszą wycieczkę zakończyliśmy posiłkiem w Mc Donald’s. Wszyscy zachwyceni i zmęczeni wróciliśmy do domów.   Antonina Tatarynowicz, kl. IV c                                                              
Skip to content