sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Po nogach, samochodem i samolotem

10 października 2018 r. uczniowie klas 5 (59 osób) wzięli udział w wycieczce szklonej do Poznania. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali opiekunowie: Agnieszka Bąbelczyk, Sylwia Sowińska, Iwona Waśko, Sylwia Krzemińska, Damian Wiśniewski i Marek Maćkowiak. Program wycieczki obejmował zwiedzanie z przewodnikiem Portu Lotniczego Ławica im. Henryka Wieniawskiego, wejście na Inea Stadion ze zwiedzaniem i oprowadzaniem przez wykwalifikowanego pracownika oraz wizytę i warsztaty w ŠKODA AUTOLAB – pierwszym tak zaawansowanym technicznie i przyjaznym interaktywne Centrum Bezpieczeństwa w Polsce. W każdej z 5 stref uczniowie mogli skorzystać z interaktywnych eksponatów, doświadczyć wielu sytuacji drogowych i dobrze się przy tym bawić! Edukacja połączona z zabawą to jest to, czego oczekują dzieci, dlatego myślę, że choć w małej mierze udało nam się spełnić te oczekiwania. Kierownik wycieczki mgr Agnieszka Bąbelczyk      
Skip to content