sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY!

3 grudnia 2018r. odbył się „Szkolny konkurs ortograficzny”, w którym uczestniczyło 32 uczniów naszej szkoły.

Po sprawdzeniu dyktand komisja konkursowa wyłoniła mistrzów poszczególnych grup wiekowych i przyznała następujące tytuły:

Mistrz ortografii klas IV SP – Kinga Szymkowiak z klasy IV b Mistrz ortografii klas V SP – Antonina Tatarynowicz z klasy V c Mistrz ortografii klas VII SP – Iga Michalska z klasy VII b Mistrz ortografii klas VIII SP – Mateusz Sikora z klasy VIII b Mistrz ortografii klas III gimnazjum – Maria Liszkowska  z klasy III d Serdecznie gratulujemy! Wyróżnieni uczniowie otrzymają cząstkowe oceny celujące do dziennika. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystości „Najlepsi z najlepszych”. Organizator konkursu: Sylwia Sowińska
Skip to content