sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

DRZWI OTWARTE – relacja

Deszczowa sobota, 9. marca, nie odstraszyła (na całe szczęście) odwiedzających SP2. W tym bowiem dniu nasza szkoła przeżywała swoje kolejne „Drzwi otwarte”. Pięknie udekorowana wiosennymi  akcentami stała się na dwie godziny miejscem przedstawiającym i promującym  swoją ofertę edukacyjną. Zaangażowani w to dzieło byli zarówno nauczyciele jak i uczniowie oraz pracownicy administracji. Staraliśmy się wszyscy pokazać, że warto nam zaufać, że warto tu zapisać swoje dziecko. Zwiedzający mieli okazję: przyjrzeć się poszczególnym pracowniom, zobaczyć efekty uczniowskich projektów, poznać tajniki matematyki, przyrody, chemii, biologii i fizyki, posłuchać opowieści mitologicznych, zobaczyć przechadzające się postacie rodem z mitów greckich, a na koniec usłyszeć śpiewające „Iskierki” oraz występ muzyczny sióstr Igi i Gai Michalskich i wziąć udział w quizie. Wierzymy, że nasi przyszli uczniowie z radością wejdą w progi tej szkoły i pokochają ją całym sercem – bo przecież „dwójka” najlepsza jest… Do zobaczenia wkrótce 🙂 Anna Nowak
Skip to content