sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Nietypowe lekcje pierwszaków

W II półroczu 2018/2019 roku, dla klas Ia i Ib zostały zorganizowane nietypowe lekcje. Nasze pierwszaki, poza zdobywaniem wiedzy w szkole, często korzystają z innych form edukacji, aby poznawać ciekawe miejsca i zawody w Czarnkowie.
Najpierw na zaproszenie Burmistrza Czarnkowa Andrzeja Tadli, dzieci mogły zapoznać się z pracą i funkcjonowaniem Urzędu Miasta. Kolejną ciekawostką była wizyta w PSP w Czarnkowie. Tym razem była to doskonała okazja, aby pogłębić wiedzę z dziedziny pożarniczej. Szczególne podziękowania kierujemy do Komendanta Gminnego OSP Tadeusza Mendyka za umożliwienie  nam tego przedsięwzięcia.
Ostatnią atrakcją była wizyta w Piekarni na ul. Rolnej. Poprzez bezpośredni kontakt z produktem, degustacją wypieków, samodzielnym ugniataniem ciasta i obserwacją pracy piekarza mamy nadzieję, że nasi uczniowie nabędą większego szacunku dla chleba.
M. Zajda
 
Skip to content