sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Udany występ naszych lekkoatletów.

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi lekkoatleci w rozegranych w zeszłym tygodniu Mistrzostwach Wielkopolski w Drużynowej Lekkiej Atletyce. Dziewczęta zajęły XV miejsce a najlepiej zaprezentowała się Martyna Michalska, która była czwarta w biegu na 200 m przez płotki , oraz Marta Ciesielska, która zajęła dziewiąte miejsce w pchnięciu kulą. Jeszcze lepiej zaprezentowali się chłopcy, którzy drużynowo zajęli miejsce VII. Najlepiej wypadł Mateusz Filoda, który zajął II miejsce w skoku wzwyż. Czwarty był Kacper Sakowicz w biegu na 600m, szósty Kacper Krzyżaniak w pchnięciu kulą, dziesiąty Adrian Naplocha w skoku w dal. Nasza sztafeta 4x 100m zajęła miejsce szóste biegnąc w składzie : Maciej Łowiński, Dawid Bilski, Kacper Krzyżaniak, Gracjan Głowacki. Gratulujemy!

W.Stułka

Skip to content