sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Dzień Pluszowego Misia

Od sześciu lat, zawsze w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych. Okazją do przeprowadzenia zbiórki jest obchodzony 25 listopada Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W tym roku maskotki zbierać będą oddziały: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław. Szkoła Podstawowa nr 2 w Czarnkowie przyłączyła się do tej wspaniałej akcji i również będzie prowadzić takową zbiórkę. Wszystkie zgromadzone przez uczniów naszej szkoły prezenty będą przekazane poznańskim  szpitalom dziecięcym oraz oddziałowi w Kaliszu. Zbieramy:
  • maskotki,
  • zabawki,
  • puzzle, gry, układanki,
  • przybory plastyczne,
  • artykuły papiernicze.
Wszystkie muszą być koniecznie NOWE, czego potwierdzeniem mają być nieoderwane metki, oryginalnie zapakowane w folie gry i puzzle oraz pudełka. Zachęcamy zarówno dzieci jak i rodziców do wzięcia udziału w tej zbiórce. Koordynatorem akcji jest Pani Katarzyna Kicza. Wszelkie pytania oraz zebrane do przekazania prezenty dla małych pacjentów prosimy dostarczać do sali 2/5 – nowa część budynku szkoły. Zbiórka ma charakter charytatywny i jest dobrowolna.   Opracowanie: mgr Katarzyna Kicza Dzień Pluszowego Misia FMM plakat
Skip to content