sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Świąteczne Kolędowanie

Dnia 12 grudnia 2019 roku w Przedszkolu Miejskim im. Jana Brzechwy odbyło się niecodzienne wydarzenie. Wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały się w świątecznych prezentacjach. Były śpiewy, tańce, pląsy. Każdy zaprezentował się na miarę swoich możliwości rozwojowych. Zespół „Iskierki” i „Promyki” z SP2 swoim śpiewem w ramach współpracy między jednostkami wprowadziły w klimat świąt. Słodkie czekolady i dyplomy uwieńczyły ich występ. Ten cudowny klimat bożonarodzeniowy dał się odczuć w uczestnikach przeglądu. Profesjonalne prowadzenie i przygotowanie dzieci z poszczególnych grup dało swoje efekty podczas prezentacji. Również nasi przedstawiciele bawili się świetnie. Gromkie brawa nagradzały fantastyczne występy, a statuetki przedstawiające nutki stanowiły podsumowanie muzycznych interpretacji. Wesołych Świąt!
Małgorzata Zajda
 
 
Skip to content