sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Uwaga Konkurs dla klas V i VI

Regulamin konkursu  NAJLEPSZY BIOLOG  2020 Konkurs odbędzie się w   24 marca 2020 r. (wtorek) o godz. 13.30  w sali 103 Konkurs organizowany jest dla uczniów klas V i VI.  Cele konkursu: – zachęcanie uczniów do stałego pogłębiania wiedzy biologicznej; – wdrażanie do zdrowej rywalizacji, wyrabianie odwagi, opanowania i kulturalnego  zachowania wobec współzawodników; – rozwijanie zainteresowań uczniów; – możliwość sprawdzenia swoich wiadomości.  
Uczniowie rozwiązują test, który składa się z zadań otwartych i zamkniętych.
Obowiązuje zakres wiadomości i umiejętności zdobytych w klasie V i VI.
Zwycięzcy otrzymają ocenę z biologii oraz dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas uroczystości „Najlepsi z Najlepszych”. Zapisy w sali 103 Zapraszam Izabela Skrzypczak – Szutowicz    
Skip to content