sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Uwaga Rodzice!

Rząd zawiesza na dwa tygodnie zajęcia w szkołach Od dnia 12 marca 2020 roku  decyzją Rządu  w szkole zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w przypadku dzieci najmłodszych trudno znaleźć opiekę z dnia na dzień. Dlatego w szczególnych przypadkach rodzice mogą je wysłać jutro i pojutrze do szkoły, ale nauczyciele nie będą prowadzić standardowych lekcji – zgodnie  z informacją ministra edukacji. Prosimy rodziców o informację, które dzieci w dniach 12 i 13 marca muszą skorzystać z opieki nauczycieli w szkole. Informujemy również, że od poniedziałku 16 marca 2020 roku nasza placówka przestaje przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opiekę.   Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie mgr Bożena Zembik
Skip to content