sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Edukacja Lubasz – oferta szkoły

„Drodzy Ósmoklasiści, przed Wami trudny czas, czas decyzji. W związku z epidemią jaka ma miejsce w naszym kraju i na całym świecie nie możemy spotkać się z Wami osobiście więc postanowiliśmy pokazać Wam jaka jest nasza szkoła poprzez fb i naszą stronę internetową. Prezentacje będą zawierały opisy kierunków kształcenia naszej szkoły, atrakcje jakie na Was czekają oraz , a może przede wszystkim spróbujemy pokazać Wam, że jesteśmy szkołą inną , szkołą , w której uczeń, jego rozwój, możliwość realizacji marzeń, rozwijanie pasji jest dla Nas najważniejsze. Zapraszam do śledzenia naszego profilu, do przeglądania filmów, prezentacji i wszystkiego co umieścimy, a co może przybliżyć Wam naszą szkołę, a co najważniejsze co pomoże podjąć Wam trafną decyzję co do dalszego kierunku kształcenia”
NASZA SZKOŁA TO DOBRY WYBÓR
serdecznie zapraszam
Dyrektor szkół prowadzonych przez Edukację Lubasz
Skip to content