sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

INFORMACJA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie W związku z przedłużającym się okresem ograniczenia działalności szkoły i po przeanalizowaniu stopnia realizacji podstawy programowej konieczny jest powrót do planu lekcji sprzed 11 marca 2020 r. plan ten będzie obowiązywał od 27 kwietnia 2020 r. Wiąże się to ze zwiększoną ilością materiału realizowanego w ramach kształcenia na odległość. Aby ułatwić pracę uczniom i rodzicom chcemy ujednolicić narzędzia do dalszej pracy zdalnej. Dlatego proszę o postępowanie zgodnie z informacjami od wychowawców i nauczycieli. Wszelkie niejasności i pytania w pierwszej kolejności bardzo proszę kierować do wychowawców i nauczycieli. Proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam Bożena Zembik – dyrektor szkoły
Skip to content