sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

KONKURS MOJA MAMA- CZARODZIEJKA – rozstrzygnięty

Z przyjemnością informuję, że konkurs plastyczny  został rozstrzygnięty. Komisja w składzie: p. Renata Mierzwa, p. Małgorzata Zajda i p. Jolanta Góral wyłoniły laureatów konkursu. I miejsce Jagoda Maciejewska 5 d II miejsce Łukasz Grot 5 a III miejsce Mikołaj Moryś 3 b Wyróżnienia: Aleksander Bukała 3 b Maja Smyk 5 a Chwarścianek Marta 3 b Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Z okazji Dnia Mamy zamieszczamy wszystkie piękne, nadesłane prace. Gratulujemy!
„Dzień Matki jest raz w roku, Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragnę złożyć Ci życzenia:
Zdrowia szczęścia i powodzenia.”
Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły. Jolanta Góral  
Skip to content