sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO PATRON NASZEJ SZKOŁY- JANUSZ KORCZAK

Z przyjemnością informuję, że konkurs plastyczny został rozstrzygnięty. Komisja w składzie: p. Renata Mierzwa, p. Małgorzata Zajda i p. Jolanta Góral wyłoniły laureatów konkursu. I miejsce Mikołaj Moryś kl. 3 b II miejsce Stanisław Rybarczyk kl. 5 b III miejsce Lena Rączka kl.3 b Wyróżnienia: Gabriela Pawłowska kl. 3 b Wojciech Fręśko kl. 3 b Łukasz Grot kl. 5 a Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach . Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły. Osoby nagrodzone proszę o zachowanie prac, ponieważ będą one zalaminowane. Jolanta Góral

Mikołaj Moryś kl. 3 b

Łukasz Grot kl. 5 a

Stanisław Rybarczyk kl. 5 a

LENA RĄCZKA KL 3 B

Gabriela Pawłowska kl.3 b

Wojciech Fręśko kl.3 b

   
Skip to content