sekretariat@sp2.czarnkow.pl | 67-255-22-83
szkola
1
2
3

Egzaminy ósmoklasistów, już za nami…

Bardzo nietypowy czas dla nas wszystkich, a szczególnie dla uczniów klas ósmych. Zdalne nauczanie, nowe metody przekazywania i sprawdzania wiadomości… Niestety ósmoklasistów ominęło też wiele przyjemności. W maju zamiast płynąć Dunajcem, zwiedzać Zakopane, wspinać się po Tatrach, uczniowie siedzieli przed komputerem! Również zakupione garnitury i śliczne sukienki pozostały w szafach, a Bal Ósmoklasisty mogli sobie tylko wyobrazić! Z dużym opóźnieniem odbyły się egzaminy, by sprawdzić wiedzę uczniów z języka polskiego, matematyki i języków obcych. 16 czerwca, przed pierwszym wejściem do sali egzaminacyjnej, wychowawcy klas, Anna Jahnz i Maciej Mituta, przekazali podkówki szczęścia. Przy zachowaniu szczególnej ostrożności podczas egzaminu, w maseczkach i rękawicach… – tego jeszcze nie było! Uśmiech na twarzach został ukryty, tylko oczy wyrażały emocje! Zakończenie roku szkolnego również będzie nietypowe. Uczniowie klasy VIII a i VIII b, w bezpiecznych odległościach i przy zachowaniu wszelkich procedur bezpieczeństwa, odbiorą świadectwa i nagrody. Uroczystość odbędzie się z udziałem Dyrekcji i wychowawców, bez rodziców, bez splendoru, ale z niemałym wzruszeniem, Miejmy nadzieję, że ten trudny dla wszystkich czas minie i będziemy mogli wrócić do normalności, a uczniowie odnajdą się w nowych szkołach i będą realizowali swoje pasje, marzenia oraz poszerzą grono przyjaciół. A. Jahnz
Skip to content